BEL MARE BY PRESTIGE

KOMPLEKS HOTELOWO-MIESZKANIOWY BEL MARE BY PRESTIGE W MIĘDZYZDROJACH

Etap I – na ukończeniu realizacji, dokumentacja projektowa 05.2016 – 03.2017
Etap II – w trakcie realizacji, dokumentacja projektowa 12.2016 – 09.2017
Etap III – w trakcie opracowania dokumentacji od 09.2017

Przypadł nam w udziale wielki zaszczyt uczestnictwa w unikalnym projekcie, którego finałem będzie zupełnie nowe centrum Międzyzdrojów. W ramach założenia urbanistycznego powstaje całkowicie nowy kwartał budynków, obejmujący plac miejski z Ratuszem oraz zabudowę pierzejową składającą się z budynków mieszkalnych, usługowych i hotelarskich.

Całość inwestycji przygotowała i przeprowadza warszawska firma deweloperska Prestige® za projekt budowlany odpowiada gdańska pracownia architektoniczna AKO Architekci naszą rolą jest projekt wykonawczy wnętrz mieszkalnych i usługowych.

W ramach I Etapu powstaje budynek apartamentowy z usługami, obejmujący 192 jednostki mieszkalne, restaurację, kawiarnię, sale konferencyjne i patio z placem zabaw oraz basenami zewnętrznymi. Nowatorską formą jest opcja funkcji aparthotelowej, z której skorzystać mogą właściciele mieszkań, którzy zdecydowali się na zakup z wykończeniem „pod klucz” według zaprojektowanego przez nas standardu.

Etap II obejmuje projekt 101 jednostek mieszkalnych i jest kontynuacją założeń budynku z Etapu I. Oba budynki połączone są na wysokości drugiej kondygnacji przeszklonym łącznikami stanowić będą funkcjonalną całość. Opracowywany właśnie Etap III (ok. 200 jednostek mieszkalnych) jest kontynuacją założeń aparthotelowych, natomiast stanowił będzie odrębną funkcjonalnie, stylistycznie i operacyjnie część całości założenia nowego centrum Międzyzdrojów.